СТУКТУРА БІБЛІОТЕКИ

Абонемент обслуговує ... читачів. Серед них діти, вчителі та батьки.       Книжковий фонд бібліотеки  нараховує 22680 примірників художньої літератури та понад 8 тисяч підручників.
Абонемент обслуговує ... читачів. Серед них діти, вчителі та батьки. Книжковий фонд бібліотеки нараховує 22680 примірників художньої літератури та понад 8 тисяч підручників.
Читальна зала бібліотеки налічує  6 місць. До послуг читачів зібрано багатий довідково-енциклопедичний матеріал.
Читальна зала бібліотеки налічує 6 місць. До послуг читачів зібрано багатий довідково-енциклопедичний матеріал.
В бібліотеці є 2 комп'ютери з виходом в Інтернет.

Структура плану:

1. Аналіз роботи бібліотеки за 2020-2021н.р.

2. Основні напрямки роботи бібліотеки у 2021-2022 н.р.

3. Формування, розкриття та збереження книжкового фонду бібліотеки. Введення в роботу новітніх технологій.

4. Організація інформаційного обслуговування учасників навчального процесу.

5. Заходи щодо збереження бібліотечного фонду підручників та художньої літератури.

6. Формування інформаційної культури школярів.

7. Популяризація бібліотечно-бібліографічних знань.

8. Інформаційно - бібліографічна робота.

9. Формування довідково-бібліографічного апарату.

10. Самоосвітня діяльність бібліотекаря.

11 Реклама бібліотеки

12. Організація та проведення масових заходів

Основні напрямки роботи бібліотеки на 2021-2022н.р.

1. Реалізація державної політики в галузі загальної освіти, розвитку та удосконалення навчально-виховного процесу.

2. Виховання в учнів культури та шанобливого ставлення до книги, як головного джерела знань.

3. Формування в учнів інформаційної культури, вміння користуватися бібліотекою, її послугами, книгою, довідковим апаратом.

4. Забезпечення росту професійної компетентності педагогічних працівників, озброєння їх знаннями сутності сучасних освітніх та виховних технологій.

5. Сприяння різними формами та методами бібліотечної роботи самоосвіті учнів та вчителів, формування навичок свідомого, осмисленого добору інформаційних джерел, систематизації та оцінки інформації.

6. Задоволення потреб учнів, пов'язаних з розвитком інтересу до свідомого вибору професії.

7. Використання інноваційних технологій та методів проектної діяльності у роботі бібліотеки. Оновлення електронної бази даних книжкового фонду бібліотеки.

При складанні плану враховані такі документи:

• Закон України «Про освіту»
  • Закон України «Про бібліотеку та бібліотечну справу»
  • Положення про бібліотеку середнього загально-освітнього закладу
  • Концепція «Про національно-патріотичне виховання дітей та молоді